• Kariera
  • Kariera2
  • Kariera3
  • Kariera4

Volné místo: Mechanik na dokončovací práce

Pracovní náplň:

  • Finální kompletace nových vozidel Mercedes-Benz ( obkládání stropů a boků, výroba podlah, montáž sedadel a topení + příslušenství , zasklívání vozidel atd…)
  • Používání ručního nářadí, ohýbání plechů, řezání pilou atd..
  • Antikorozní ošetření dutin a spodku vozidel
  • Možnost tuzemských a zahraničních výjezdů na servis vozidel
  • Montáž a přestavba vozidel na zakázku

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru automechanik, zámečník,  příp. příbuzné profese
  • Výhodou:  řidičský průkaz  sk. B a D, svářečský průkaz CO2,  řidič  VZV
  • Znalost německého popř. anglického jazyka výhodou (možnost zahraničních pracovních cest)

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Denní stravné v hodnotě 100,-Kč
  • Motivační program individuálního finančního ohodnocení
  • 4 týdny dovolené
  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Závodní preventivní péči

Kontakt:

KHMC s.r.o., Palhanecká 635/20, 747 07 OPAVA
Kamil Hrbáč, e-mail: khmc@khmc.cz, tel.:  608 400 135

facebok

Pata